Skocz do zawartości

Skarga na cab_xxx i lukas22


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 12:z groszem , 09.07.2022

Nick oskarżającego: Dawidsiak

Nick oskarżonego: lukas22 i cab_xxx

Powód napisania skargi: Liczne kary, brak poprawy, taranowanie i utrudnianie rozgrywki.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://www.youtube.com/watch?v=0snc0D_lMoo

  • Haha 7
  • Jestem za 4
Napisano

image.png.6258aa1a750cb8b1325a52ba5a2e634c.pngsomsiady zazdroszczo że sie powodzi
Rów mariański swędzi

  • Haha 1
Napisano

Nie jest jeszcze tych kar na tyle żeby ich banować, ale jak będą pojawiać się kolejne to wyciągniemy konsekwencje. Co do nagrania nie nakładamy kar za nagrane pojedyńcze taranowanie.

  • Like 2
  • Jestem za 1
  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...