Dawidsiak Napisano 9 Lipca 2022 Napisano 9 Lipca 2022 Data i godzina zdarzenia: 12:z groszem , 09.07.2022 Nick oskarżającego: Dawidsiak Nick oskarżonego: lukas22 i cab_xxx Powód napisania skargi: Liczne kary, brak poprawy, taranowanie i utrudnianie rozgrywki. Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://www.youtube.com/watch?v=0snc0D_lMoo 7 4
PolskiKamien Napisano 11 Lipca 2022 Napisano 11 Lipca 2022 somsiady zazdroszczo że sie powodzi Rów mariański swędzi 1
Sneezy Napisano 12 Lipca 2022 Napisano 12 Lipca 2022 Nie jest jeszcze tych kar na tyle żeby ich banować, ale jak będą pojawiać się kolejne to wyciągniemy konsekwencje. Co do nagrania nie nakładamy kar za nagrane pojedyńcze taranowanie. 2 1
Rekomendowane odpowiedzi