xcLShadOwLcx Napisano 26 Kwietnia 2019 Napisano 26 Kwietnia 2019 Nick oskarżającego: xShadOwx Nick oskarżonego :RiviviaMixerPL Powód napisania skargi: Wyzywanie, odstraszanie klientów i siedzenie 24/7 na mechaniku + chciał, żeby mu zapłacić za ustąpienie Dowody w postaci logów lub screenshotów: Dowód 4-5 osób obok Proponowana kara: Usunięcie z mechanika i ban 1 dzień na serwer albo 2 dni na voicechat.
Kaferoo Napisano 26 Kwietnia 2019 Napisano 26 Kwietnia 2019 Także byłem przy tej stytuacjii. Moim zdaniem trzeba zapobiegać takim typom ludzi. Stał przed mechanikiem krzycząć ,,Tutaj drogo, nie polecam''
DragonuS Napisano 26 Kwietnia 2019 Napisano 26 Kwietnia 2019 To dział skargi na załogę nie na graczy.
Rekomendowane odpowiedzi