Skocz do zawartości

Problem z wejściem na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Problem wygląda tak; włączam RageMP, wybieram FiveLife.pl, daje połącz, następnie po odpaleniu się anticheata, mam taki oto ekran ładowania, który ładuje się to wieczność (czyli wcale).

Gierke mam na steamie, szukałem rozwiązania, ale nie znalazłem. Robilem reinstall wszystkiego, wszystko mam na jednym dysku, nie mam włączonej nakładki NVIDIA i na prawdę nie wiem co może być przyczyną :/ Bardzo proszę o pomoc. Wstawiam ekran ładowania, o którym pisałem:

 

s.PNG

Napisano

Widzę, że ten problem jest dość popularny, ale nigdzie nie widać rozwiązania. Jakby ktoś to ogarnął to proszę o info, będę bardzo wdzięczny.

Napisano

Spróbuj na innym internecie np z telefonu

Napisano (edytowane)

No niestety, na innym internecie też się ładuje i nie chce załadować :(

Dodam, że jak wchodzę na Steam to obok GTA jest "Uruchomione".

Edytowane przez Hustler
  • 4 miesiące temu...
Napisano

Z powodu braku odpowiedzi przez 7 dni.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...