RolnikYTPL Napisano 4 Lipca 2022 Napisano 4 Lipca 2022 Nick: RolnikYTPL Nick osoby nakładającej kare: @WirluSPodobno Powód nałożenia kary: Kupno konta oraz handel majątkiem Krótki opis sytuacji: Aktualnie wróciłem z trasy i mam teraz tydzień wolnego czasu. Wchodzę na serwer a tu "Jesteś zbanowany" . Coś od siebie: Czym niby miałem handlować? Zionem 3.5l? czy tym moim kontem co nic nie jest wart bo ma 12 lv. Prosze o UB. Bo co innego mogę zrobić Pozdrawiam RolnikYTPL.
_WirluS_ Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 Według mnie jest to twoje multikonto (RyDeL) logowanie się na inne konta jest zakazane, apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi