Skocz do zawartości

RyDeL ukarany przez WirluS


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: RyDeL

Nick osoby nakładającej kare:  WirluS

Powód nałożenia kary: Kupno konta oraz handel majątkiem 

Krótki opis sytuacji: Wszedłem na serwer żeby popracować razem z Misiek na nurku2 dostałem bana za handel tylko ze tego handlu.

Coś od siebię : Nie wiem do czego to doszło ze dawno mnie nie było a ze kupiłem nowy komputer to zmienił się tez adres. Gram na VPN Niemcy bo lepiej.. A dostałem pewnie bana łacznie z MisiekMikke..Sprzedałem mu XA-21  na raty bo widziałem ze ma dużą kolekcję nie wiem jak mam wam udowodnić ze konta nie kupiłem ani nie handluje. Mam nadzieje ze uda nam się wszystko wyjaśnić i będę mógł wrócić na serwer. Jestem w stanie oddać dla graczy pieniądze ze sprzedaży 7kk  podzielić na 60 wychodzi po 116k dla każdego gracza

  • Haha 3
Napisano

Myśle ze to dobra propozycja Pozdrawiam

  • Haha 2
  • Jestem za 1
  • 4 tygodnie później...
Napisano

Jest to bardzo słaba wymówka, sprzedaż pojazdu na raty albo przekazanie gotówki przez handel za zero jest zabronione, wiedziałbyś o tym, gdybyś był pierwszym właścicielem konta.

Apelacje odrzucam oraz przenoszę do archiwum zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...