Skocz do zawartości

SiZo ukarany przez Nyko


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: SiZo

Nick osoby nakładającej kare: Nyko

Powód nałożenia kary: Podobno za multi konto nie mam żadnego tylko kiedyś z KSL wbijajiliśmy na swoje konta i pewnie za to dostałem bana.

Krótki opis sytuacji: Chciałem wbić sobie na serwer a tu mam bana na 22 lata.

Dowody: Niestety nie pokaże bo nie boge nawet wbić na servwa żeby ss zrobić.

Coś od siebie: Proszę o szybkie rospatrzenie postu i bardzo dziękuje.

Edytowane przez SiZoM8
  • SiZoM8 zmienił tytuł na SiZo ukarany przez Nyko
  • 4 tygodnie później...
Napisano

Posiadanie multikont oraz czerpania z tego korzyści lub logowanie się na inne konta jest zakazane, apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.

  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...