SiZoM8 Napisano 4 Lipca 2022 Napisano 4 Lipca 2022 (edytowane) Nick: SiZo Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: Podobno za multi konto nie mam żadnego tylko kiedyś z KSL wbijajiliśmy na swoje konta i pewnie za to dostałem bana. Krótki opis sytuacji: Chciałem wbić sobie na serwer a tu mam bana na 22 lata. Dowody: Niestety nie pokaże bo nie boge nawet wbić na servwa żeby ss zrobić. Coś od siebie: Proszę o szybkie rospatrzenie postu i bardzo dziękuje. Edytowane 5 Lipca 2022 przez SiZoM8
_WirluS_ Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 Posiadanie multikont oraz czerpania z tego korzyści lub logowanie się na inne konta jest zakazane, apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi