Skocz do zawartości

KSL ukarany przez Nyko


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: KSL

Nick osoby nakładającej kare: Nyko

Powód nałożenia kary: Multikonta

Krótki opis sytuacji: Stałem na komisie 4/4 i nagle banik.

Dowody: ss

Coś od siebie: Ban jak najbardziej zasłużony. Wiem że złamałem regulamin i robiłem nielegalnie pieniążki przerzucając je z konta na konto.
Proszę o ułaskawienie.
Już się to nie powtórzy >.<
 

papa.png

  • Haha 14
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Jestem za 5
Napisano

Długo jeszcze? 
Serwer padnie zanim mi ktoś odpisze xD
We ktoś jakąś decyzje podejmij bo nie wiem czy mogę już GTA odinstalować.

Napisano
11 minut temu, KSL napisał:

Długo jeszcze? 
Serwer padnie zanim mi ktoś odpisze xD
We ktoś jakąś decyzje podejmij bo nie wiem czy mogę już GTA odinstalować.

Możesz już odinstalować

  • Haha 1
  • Jestem za 5
  • 3 tygodnie później...
Napisano

Posiadanie multikont oraz czerpania z tego korzyści lub logowanie się na inne konta jest zakazane, apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...