Skocz do zawartości

Apelacja od kary


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: @MisiekMikkeoraz @RyDeL

Nick osoby nakładającej kare: @WirluS

Powód nałożenia kary: unknown-52.png

unknown-135.png

Krótki opis sytuacji: Pracowalem sobie na nurku i nagle taki banik

Dowody: Brak ale chciałbym chociaż dowiedzieć sie za co dokladnie dostalem :)

Coś od siebie: Chcialbym unbana bo nie wiem za co dostalem dokladnie bana :) pracowalem sobie na nurku ale nagle pyk i wylogowywanie :) 

Piszę za kolegę ponieważ on nie moze cos napisać.

pozdrawiam
MisiekMikke

Edytowane przez MisiekMikke
  • Like 1
  • Haha 23
  • Confused 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Prosze uowodnić ze "handel majatkiem".. Bo jak dla mnie bezpodstawny ban

Napisano (edytowane)

Nick: RyDeL

Nick osoby nakładającej kare:  WirluS

Powód nałożenia kary: Kupno konta oraz handel majątkiem 

Krótki opis sytuacji: Wszedłem na serwer żeby popracować razem z Misiek na nurku2 dostałem bana za handel tylko ze tego handlu nie było kolega wziął na raty xa-21

Coś od siebię : Nie wiem do czego to doszło ze dawno mnie nie było a ze kupiłem nowy komputer to zmienił się tez adres. Gram na VPN Niemcy bo lepiej.. A dostałem pewnie bana łacznie z MisiekMikke..Sprzedałem mu XA-21  na raty bo widziałem ze ma dużą kolekcję nie wiem jak mam wam udowodnić ze konta nie kupiłem ani nie handluje. Mam nadzieje ze uda nam się wszystko wyjaśnić i będe mógł wrócić na serwer.

Edytowane przez RyDeL
  • Haha 23
  • Confused 1
Napisano

Nie wiem z czego wy macie bekę zajmijcie się swoim życiem xD 

  • Haha 7
Napisano

A Administracja niech się wypowie i dadzą dowody bo bez dowodów  nie powinniście dać bana... Brak dowodów -> Unban proste

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 10
Napisano

Dobra trzeba odpalić skruchę

Przyznaję się ze dostałem od jakiegos typa te konto ale nie przyznaję się do handlu 

  • Haha 8
  • Confused 1
  • 4 tygodnie później...
Napisano

Jest to bardzo słaba wymówka, sprzedaż pojazdu na raty albo przekazanie gotówki przez handel za zero jest zabronione, Apelacje odrzucam oraz przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...