Skocz do zawartości

Skarga na graczy za taranowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 28.06.22r godz. 00:54 

Nick oskarżającego: pasniak011

Nick oskarżonego: MisiekMikke, MarioBrothers,Janek,cab_xxx

Powód napisania skargi: Taranowanie.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://photos.app.goo.gl/BW8Dfi6gQ84jgtep8

  • Haha 1
  • Jestem za 2
  • Jestem przeciw 4
Napisano

Niewychamowalissmy i w siebie dupnelismy co tu dużo mówić. Sory chłopaki 

Napisano

Ewidentnie brak wiedzy na temat zasad ruchu drogowego i oczywiście zajście całkowicie przypadkowe niefortunny zbieg okoliczności 🤥

Napisano (edytowane)

HL zazdrości BR'om, normalne że taranujo.
jak by nie taranowali to było by gorzej, bo oznaczało by że br już nie jest na topie i że jusz nikt tej organizamcji nie zazdrości.
a tak to to norma, w skrócie muwionc tak działa sława, większość co ją zaznała wymieniła by na spokojne życie ale niestety nikt jeszcze nie wynalazł maszyny do usówania pamięci. BR to marka i już nic tego nie zmieni
stuks.png.eecebbb13820965bc47ccecc971647ed.png

Edytowane przez PolskiKamien
popraweczki BR'eczki
  • Haha 2
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...