Nexxs7 Napisano 27 Czerwca 2022 Napisano 27 Czerwca 2022 Nick: Nexxs7 Nick osoby nakładającej kare: Beezy Powód nałożenia kary: Odwalanie, taranowanie, przeszkadzanie w rozgrywce. Krótki opis sytuacji: Wszedłem na serwer po przerwie i taranowałem bez powodu. Dowody: nie mam. Coś od siebie: Żałuję, że taranowałem bez powodu randomowych graczy, chciałbym dostać unbana, żeby coś pograć bo teraz jest dużo wolnego czasu. 1
DragonuS Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 Jeśli wchodzisz na serwer tylko po to, aby odwalać, taranować lub przeszkadzać innym w rozgrywce nie widzę powodu, aby zdjąć karę. Kara była słuszna, apelacje odrzucam.
Rekomendowane odpowiedzi