Skocz do zawartości

Nexxs7 ukarany przez Beezy.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Nexxs7

Nick osoby nakładającej kare: Beezy

Powód nałożenia kary: Odwalanie, taranowanie, przeszkadzanie w rozgrywce.

Krótki opis sytuacji: Wszedłem na serwer po przerwie i taranowałem bez powodu.

Dowody: nie mam.

Coś od siebie: Żałuję, że taranowałem bez powodu randomowych graczy, chciałbym dostać unbana, żeby coś pograć bo teraz jest dużo wolnego czasu.

  • Haha 1
  • 1 miesiąc temu...
Napisano

Jeśli wchodzisz na serwer tylko po to, aby odwalać, taranować lub przeszkadzać innym w rozgrywce nie widzę powodu, aby zdjąć karę.

Kara była słuszna, apelacje odrzucam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...