Piraciako Napisano 27 Czerwca 2022 Napisano 27 Czerwca 2022 (edytowane) Nick: @bombelowskyyy Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Obraza administracji, działanie na niekorzyść serwera, trolling Krótki opis sytuacji: Przez moje lagi nie mogłem podlać sadzonek i mi uschły bardzo się zdenerwowałem i napisałem bardzo nie miłe słowa w stronę serwera i deweloperów. Bardzo żałuje i przepraszam za moje złe zachowanie. Dowody: Nie potrzebne Coś od siebie: Chciałbym wrócić na serwer ponieważ gra na nim umila mi czas i lubię grać na serwerze oraz sprawia mi frajdę. Bardzo by mi było miło i był bym wdzięczny gdybym mógł wrócić, obiecuje że już nic nie odwalę i poprawie swoje zachowanie. Mogę przyjąć każdą kare. Edytowane 27 Czerwca 2022 przez Piraciako 3
_WirluS_ Napisano 29 Czerwca 2022 Napisano 29 Czerwca 2022 Ten ban nie podlega pod jakiekolwiek negocjacje ban zostaje, apelacje zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi