CyganK Napisano 25 Kwietnia 2019 Napisano 25 Kwietnia 2019 Zabrały mi zabrane prawojazdy za żecz której nie zrobiłem na giełdzie nowej 25.04.2019 przez moderatora Dragon. Było napisane taranowanie i agresywna jazda jak ja nawet nie kierowałem wtedy :).
Herwi Napisano 1 Maja 2019 Napisano 1 Maja 2019 Gracz nie zastosował wzoru, temat zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi