Skocz do zawartości

Skarga na Gracza Rebrow.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Napisano (edytowane)

@Rebrow. Tylko administracja może poprosić o wypowiedzenie się danego gracza jako świadka.

Edytowane przez NyKo
Napisano
17 godzin temu, NyKo napisał:

@Rebrow. Tylko administracja może poprosić o wypowiedzenie się danego gracza jako świadka.

Cos sie ruszy w tej sprawie ? 

Napisano

Chyba nie ze swojej strony mogę przeprosić za swoje zachowanie ale oboje wiemy że wszystkich nas poniosły emocje 

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Rebrow. napisał:

Chyba nie ze swojej strony mogę przeprosić za swoje zachowanie ale oboje wiemy że wszystkich nas poniosły emocje 

Powiem  tak zalezy mi na tym abys  sie nauczyl zeby nie robic takich rzeczy :)

Edytowane przez mikigamerq
Napisano

Chłopie a sam co robiłeś 

Napisano
Teraz, Rebrow. napisał:

Chłopie a sam co robiłeś 

Ja nic nie robilem  jak widac na klipie stalem 

Napisano

Jak ktoś był na mechu proszę niech się wypowie 

  • Administrator
Napisano

@Rebrow. otrzyma karę za VDM oraz utrudnianie gry.

Zamykam

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...