Sobik3211 Napisano 11 Czerwca 2022 Napisano 11 Czerwca 2022 (edytowane) Nick: Sobik321 Nick osoby nakładającej kare: haski Powód nałożenia kary: obraza administratora Krótki opis sytuacji: pan haski zabral prawko takiemu co teranowal i ja napisalem dobrze lysy i tyle przysiegam ze tak bylo Dowody: niestety nie mam Coś od siebie: jakbym wiedzial ze za to bana dostane to bym tego nie powiedzial ale dla mnie nie jest jest obrazliwe slowo lysy i przepraszam haskiego jak to go urazilo wiecej sie nie powtórzy jeszcze mi zostalo miesiac bana ale bym chcial juz wrocic do swoich kolegow dziekuje milego dnia pozdrawiam Edytowane 12 Czerwca 2022 przez Sobik3211 1
Sobik3211 Napisano 11 Czerwca 2022 Autor Napisano 11 Czerwca 2022 jeszcze powiem ze przez takie osoby jak haski serwer umiera niestety 2 2 2
_WirluS_ Napisano 24 Czerwca 2022 Napisano 24 Czerwca 2022 Apelacja została rozpatrzona pozytywnie możesz wrócić na serwer.
Rekomendowane odpowiedzi