Fogis Napisano 31 Maja 2022 Napisano 31 Maja 2022 Cześć od pewnego czasu próbuje zalogowac sie na serwer , co wejście pisze mi Connect lost. Reconnecting , i się laduje , robilem reloga poprzez f1 i nie przyniosło to żadnych rezultatów niestety Proszę o pomoc
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 31 Maja 2022 Junior Administrator Napisano 31 Maja 2022 (edytowane) Cześć, próbowałeś zalogować się poprzez direct connect? Wpisz to IP w direct connect : play.fivelife.pl:22005 Powinno zadziałać Edytowane 31 Maja 2022 przez WolnoLukasz
Fogis Napisano 31 Maja 2022 Autor Napisano 31 Maja 2022 Dobra udalo się ale musiałem podlaczyc internet z telefonu do komuptera , teraz nie wiem jak temu zaradzic
sheerio Napisano 9 Czerwca 2022 Napisano 9 Czerwca 2022 Zapewne jest to problem przydzielonego Ci IP. Czasem tak się dzieje (szczególnie kiedyś miało to miejsce bardzo często), że RAGE nie chce wpuszczać. Spróbuj zrestartować router. Zmienne IP pewnie by pomogło. Osobiście jak miałam ten problem musiałam korzystać z VPN'a, bo RAGE mnie nie wpuszczał. Co ciekawe problem może leżeć również w uruchomionych programach w tle - nakładki systemowe - czy też działającej zaporze/antywirusie. Spróbuj też usunąć pliki z folderu RAGE, oprócz updater.exe. Jeśli problem nadal Cię dotyczy to daj znać, coś zaradzimy.
Rekomendowane odpowiedzi