Skocz do zawartości

Problem z wejściem na serwer .


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Cześć od pewnego czasu próbuje zalogowac sie na serwer , co wejście pisze mi Connect lost. Reconnecting , i się laduje , robilem reloga poprzez f1 i nie przyniosło to żadnych rezultatów niestety :( Proszę o pomoc 

  • Junior Administrator
Napisano (edytowane)

Cześć, próbowałeś zalogować się poprzez direct connect? 
Wpisz to IP w direct connect : play.fivelife.pl:22005
Powinno zadziałać :) 

Edytowane przez WolnoLukasz
Napisano

Dobra udalo się ale musiałem podlaczyc internet z telefonu do komuptera , teraz nie wiem jak temu zaradzic 

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Zapewne jest to problem przydzielonego Ci IP.
Czasem tak się dzieje (szczególnie kiedyś miało to miejsce bardzo często), że RAGE nie chce wpuszczać.
Spróbuj zrestartować router. Zmienne IP pewnie by pomogło.
Osobiście jak miałam ten problem musiałam korzystać z VPN'a, bo RAGE mnie nie wpuszczał.
Co ciekawe problem może leżeć również w uruchomionych programach w tle - nakładki systemowe - czy też działającej zaporze/antywirusie.
Spróbuj też usunąć pliki z folderu RAGE, oprócz updater.exe.
Jeśli problem nadal Cię dotyczy to daj znać, coś zaradzimy.

  • 5 miesięcy temu...
  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...