Bartek8291 Napisano 30 Maja 2022 Napisano 30 Maja 2022 (edytowane) Nick: Bartek8291 Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_ Powód nałożenia kary: Oszustwo finansowe Krótki opis sytuacji: Około 10 miesięcy temu dokładniej w sierpniu 2021 postanowiłem kupić pojazd marki Zion, zobaczyłem na giełdzie napisałem do gracza, miałem pełną sumę pieniędzy na ten samochód ale był jakiś podatek i ten podatek wynosił 3,5k, powiedziałem mu że kupie auto i za chwile mu oddam te 3,5k, poszedłem do pracy, zarabiałem i nie pamiętam ale chyba było coś że musiałem opuścić serwer i zrobić coś innego, kilka dni później wszedłem na serwer, zarobiłem ale nie było gracza na serwerze, wpłyneła skarga i po prawie roku zostałem zbanowany. Coś od siebie: Moim zdanie trochę jest to naciągane pod tego bana bo 3,5k no co to jest w godzine się tyle zarobi, rozumiem ukarać kogoś banem jak oszukał na 50 100k to tak ale na 3,5k? Wiem nie oddałem, przepraszam, ale jak próbowałem się skontaktować to się nie dało, przepraszam, jeżeli zostane odbanowany to oddam całą kase a nawet więcej. Dowody: Edytowane 30 Maja 2022 przez Bartek8291 Błędy
_WirluS_ Napisano 4 Czerwca 2022 Napisano 4 Czerwca 2022 To nie chodzi o to, że nie zwróciłeś 3.5k tylko sam fakt, że nie było to zwrócone, miałeś wiele czasu, aby spróbować się skontaktować, nawet jeśli nie było to możliwe, to mogłeś to napisać w skardze. Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: status OSZUST na dwa miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy. blokada handlu na dwa miesiące. prace społeczne***: 80k przez dwa miesiące na holowniku. ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). 2
Bartek8291 Napisano 5 Czerwca 2022 Autor Napisano 5 Czerwca 2022 Czekaj czekaj, mam mieć range OSZUST za nie oddanie 3k? Sorry ale to jest śmieszne i upokarzające w dodatku przez 2 miesiące? No sorry ale to było 3k, to że nie było gracza na serwerze i nie dało się z nim skonaktować to nie moja wina + jakieś 80k? Co to jest? Rozumiem że należy się jakaś kara no ale sorry przez 3k takie coś? Chciał bym o skrócenie tych warunków bo sorry ale to jest ŚMIESZNE.
Bartek8291 Napisano 27 Czerwca 2022 Autor Napisano 27 Czerwca 2022 Z tego co widzę to zainteresowanie moją apelacją jest takie jak zainteresowanie skargą. I nie jest to odświeżanie tematu bo czekam prawie miesiąc na odpowiedź administratora a z tego co widzę to mu się nie spieszy.
Bartek8291 Napisano 10 Lipca 2022 Autor Napisano 10 Lipca 2022 @_WirluS_zamierzasz kiedyś odpowiedzieć?
Bartek8291 Napisano 26 Lipca 2022 Autor Napisano 26 Lipca 2022 @_WirluS_dzień 1 aż odpowiesz, widzę że ci się nie spieszy. 2
_WirluS_ Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 Nie widzę nigdzie akceptacji warunków, więc z tego powodu zamykam i przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi