MAGIC-PL2 Napisano 29 Maja 2022 Napisano 29 Maja 2022 (edytowane) Witam mam problem dostałem bana od dc bo jakiś włamywacz na moje konto dc coś zrobił zrobiłem nowe konto dc i nie moge dołączyć do oficjalnego five life dc a jak pisałem na dc to odpisywali że mam napisać z konta gmail z którym było powiązane konto ale ja pisałem bo jak zobaczyłem to numer telefonu został ale gmail nie jest dodany i nie wiem co ten włamywacz zrobił u was. nie wiem dlaczego dostałem u was bana ( jeśli bym mógł sie dowiedzieć ) oto stara nazwa konta MAGIC-PL2#3718 a nowa to GHOST-PL2#6054 Edytowane 30 Maja 2022 przez MAGIC-PL2 1
_WirluS_ Napisano 4 Czerwca 2022 Napisano 4 Czerwca 2022 Kary nałożone na discord nie podlegają pod jakie kolwiek negocjacje, następnym razem zalecam pisać skargi/ apelacje zgodnie z regulaminem oraz wzorem. Apelacje odrzucam oraz przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi