xHiki666 Napisano 25 Maja 2022 Napisano 25 Maja 2022 Nick: xHiki666 Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: obraza administracji Krótki opis sytuacji: obraziłem administracje ponieważ postanowiłem zakończyć grę takim o to niepoprawnym sposobem Coś od siebie: Przepraszam raz jeszcze za głupotę jak i za poprzednie zdjęcie profilowe niezgodne z regulaminem, liczę że uda się wrócić na serwer :c 2 5
_WirluS_ Napisano 4 Czerwca 2022 Napisano 4 Czerwca 2022 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: prace społeczne***: 150k przez dwa miesiące na pizzaboy 2 ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).
xHiki666 Napisano 5 Czerwca 2022 Autor Napisano 5 Czerwca 2022 (edytowane) dziękuje za daną szanse, przyjmuje A czy pizzaboy 2 się zalicza do tej pracy społecznej ? Edytowane 5 Czerwca 2022 przez xHiki666 1
_WirluS_ Napisano 5 Czerwca 2022 Napisano 5 Czerwca 2022 Ban zdjęty, zgodnie z powyższymi warunkami prace społeczne nałożone, czas na spełnienie warunków: do 05 sie 2022, 23:59. Prace społeczne będą działać tylko na pizzaboy 2.
Rekomendowane odpowiedzi