Skocz do zawartości

michallajc zbanowany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

dziś po południu zatrzymała mnie policja i gdy wieżli mnie na komende to zostałęm wyżucony z radiowozu, pisałem na czacie i nikt mi nie odpisał to się przelogowałem po przelogowaniu oddałem się w ręce policji , gdy byliś my w drodze na komisariat to wywaliło mi GTA po ponownym włączeniu napisałem LSPD gdzie jestem po aresztowaniu zostałem zbanowany.

Napisano

Zamykam z powodu braku aktywności osoby apelującej.

  • VeltY. zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...