michallajc Napisano 24 Kwietnia 2019 Napisano 24 Kwietnia 2019 dziś po południu zatrzymała mnie policja i gdy wieżli mnie na komende to zostałęm wyżucony z radiowozu, pisałem na czacie i nikt mi nie odpisał to się przelogowałem po przelogowaniu oddałem się w ręce policji , gdy byliś my w drodze na komisariat to wywaliło mi GTA po ponownym włączeniu napisałem LSPD gdzie jestem po aresztowaniu zostałem zbanowany.
VeltY. Napisano 30 Kwietnia 2019 Napisano 30 Kwietnia 2019 Zamykam z powodu braku aktywności osoby apelującej.
Rekomendowane odpowiedzi