KeMeo Napisano 16 Maja 2022 Napisano 16 Maja 2022 Nick osoby nakładającej kare: sheerio.Powód nałożenia kary: Multikonto.Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za multikonto.Dowody: nie mam dowodów.Coś od siebie: przepraszam za mój błąd nigdy już sie nie powtórzy odwaliłem troche z tym multokontem chciałem troche zarobić na znajdźkach więc zrobiłem drugie konto ale objecuje że już nigdy mi nie wpadnie pomysł żeby stworzyć kolejne konto. Proszę o rozsądne rozpatrzenie apelacji. I Przepraszam za to że tyle apelacji zrobiłem ale bardzo chciałem wrócić na serwer i nadal chce. Proszę o ostatnią szansę. Jestem jeszcze młody i nie do końca wszystko było dla mnie zrozumiałe. Myślałem że można zapłacić za unbana tak jak kupuje się różne rzeczy w różnych grach. Jeżeli uważacie że jest to przekupstwo to przepraszam, więcej tego nie zrobię. Bardzo was proszę dajcie mi ostatnią szanse na unbana, dajcie mi jakąś karę żebym mógł ją odpracować w grze. Proszę
_WirluS_ Napisano 16 Maja 2022 Napisano 16 Maja 2022 Apelacja odrzucona z powodu niezastosowania się do regulaminu. Dodatkowa kara na forum blokada umieszczania nowych postów 1
Rekomendowane odpowiedzi