ZiMnYxD Napisano 15 Maja 2022 Napisano 15 Maja 2022 Data i godzina zdarzenia: 00:03 16.05.2022 Nick oskarżającego: ZiMnYxD Nick oskarżonego: Gutek Powód napisania skargi: Taranowanie (nie pierwszy raz) Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1 1 3
Gutek Napisano 16 Maja 2022 Napisano 16 Maja 2022 No i chuj, piesek yaroshi zawsze +1 daje więc widzę, że kółeczko wzajemnej adoracji dalej się kręci... w przeciwieństwie do was ja się dobrze bawię na serwerze, a oto w tym chodzi tak? Wracając... Tak to ja byłem na nagraniu nie żaden podrabianiec. Ogólnie nie był to pierwszy raz, ani ostatni tak jak napisał sam konfi... znaczy twórca tematu. Jestem w stanie ponieść kare za dobrą zabawę, którą jest taranowanie nerdów siedzących 24/7 na serwerze - kocham jak płaczą do tego mikrofonu, generalnie lubię znęcać się nad innymi i sprawa mi to wielką satysfakcje. 1 2 2 8 1
Sneezy Napisano 17 Maja 2022 Napisano 17 Maja 2022 Jako, że jest to celowe zachowanie @Gutek zostanie ukarany za taranowanie. 1 2 1
Rekomendowane odpowiedzi