Skocz do zawartości

Skarga na Gutek


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 00:03 16.05.2022

Nick oskarżającego: ZiMnYxD

Nick oskarżonego: Gutek

Powód napisania skargi: Taranowanie (nie pierwszy raz)

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

  • Haha 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 3
Napisano

No i chuj, piesek yaroshi zawsze +1 daje więc widzę, że kółeczko wzajemnej adoracji dalej się kręci... w przeciwieństwie do was ja się dobrze bawię na serwerze, a oto w tym chodzi tak?

Wracając... Tak to ja byłem na nagraniu nie żaden podrabianiec. Ogólnie nie był to pierwszy raz, ani ostatni tak jak napisał sam konfi... znaczy twórca tematu. Jestem w stanie ponieść kare za dobrą zabawę, którą jest taranowanie nerdów siedzących 24/7 na serwerze - kocham jak płaczą do tego mikrofonu, generalnie lubię znęcać się nad innymi i sprawa mi to wielką satysfakcje. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Jestem za 8
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Jako, że jest to celowe zachowanie @Gutek zostanie ukarany za taranowanie.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Jestem za 1
  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...