KeMeo Napisano 13 Maja 2022 Napisano 13 Maja 2022 (edytowane) Nick osoby nakładającej kare: sheerio.Powód nałożenia kary: Multikonto.Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za multikonto.Dowody: nie mam dowodów.Coś od siebie: przepraszam za mój błąd nigdy już sie nie powtórzy odwaliłem troche z tym multokontem chciałem troche zarobić na znajdźkach więc zrobiłem drugie konto ale objecuje że już nigdy mi nie wpadnie pomysł żeby stworzyć kolejne konto. Proszę o rozsądne rozpatrzenie apelacji. I Przepraszam za to że tyle apelacji zrobiłem ale bardzo chciałem wrócić na serwer i nadal chce Edytowane 13 Maja 2022 przez KeMeo
_WirluS_ Napisano 16 Maja 2022 Napisano 16 Maja 2022 Wszelkie wspomagacze: oszustwa, multikonta itp. są surowo zabronione, dodatkowo za próbę przekupstwa w wiadomości prywatnej apelacja zostaje odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi