xHiki666 Napisano 9 Maja 2022 Napisano 9 Maja 2022 Nick: xHiki666 Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: obraza administracji Krótki opis sytuacji: podjechałem na doki i poprosiłem o bana na 2 lata i niestety musialem obrazic administracje w tym celu Dowody: Nyko jest dowodem Coś od siebie: przepraszam, chcialbym wrocic po pol roku urlopu :C 8 1 2
DragonuS Napisano 11 Maja 2022 Napisano 11 Maja 2022 Patrząc na twój awatar który nie jest zgodny z naszym regulaminem + toksyczne zachowanie, twoja apelacja nas do tego nie przekonuje aby zdjąć karę. Apelacje zamykam i przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi