Rebrow. Napisano 8 Maja 2022 Napisano 8 Maja 2022 Nick: Rebrow. Nick osoby nakładającej kare:Beezy Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Więc tak poniosły mnie trochę emocje przez co jest mi teraz bardzo głupio Dowody: nie ma Coś od siebie: Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Bardzo żałuję tej sytuacji i jest mi głupio wiecej tak nie zrobię
_WirluS_ Napisano 8 Maja 2022 Napisano 8 Maja 2022 Na serwerze reagujemy na każdy, nawet najmniejszy przejaw toksyczności. Każdy jest karany tak samo kara zostaje. Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi