Bueno Napisano 7 Maja 2022 Napisano 7 Maja 2022 Nick: S4_B5 Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: "Obraza administracji" / "Fałszywe Zgłoszenia" Krótki opis sytuacji: Na początku witam serdecznie. Bana otrzymałem w październiku 2020, zaraz miną 2 lata od tej kary. Chodzi w niej o to, że po otrzymaniu bana na serwerze za "fałszywe zgłoszenia" (ban był na 6h? coś takiego nie pamietam dokładnie) napisałem do Proklina na Discordzie, On mi odpisał na co ja zareagowałem mu emotką "0iq" po czym dostałem Informacje zwrotną ze w takim razie ban zostaje przedłużony (Nie wiem na 100% został przedłużony bo potem wleciał dłuższy ban) Po wpływem gniewu napisałem wulgarną wiadomość w statusie na forum (Wszystko zagwiazdkowane *) w którem obraziłem frakcje LSPD + Osobę którą zgłosiła mnie wtedy za te fałszywe zgłoszenia (zgłaszałem fałszywe sadzonki) zbieżność liter osoby która mnie zgłosiła, IDEALNIE pasowała do liczby liter którą zawiera nick Proklina. Ktoś "rozszyfrował" status i podesłał jakby "rozwiązanie" do Proklina (Proklin wysłał mi jakby "dowód" ze ktoś mu to podesłał, na discordzie) Dowody: Brak Coś od siebie: Od bana minęło już trochę czasu sporo przez ten czas przemyślałem, że mogłem nie reagować tak pochopnie. Przepraszam Frakcje LSPD za słowa które napisałem, Osobę którą zwyzywałem, Oraz Proklina który mógł poczuć się zwyzywany... Przepraszam bardzo, Licze na pozytywne rozstrzygnięcie Apelacji. Pozdrawiam! za bartusia napisane! 1 1 1
DragonuS Napisano 29 Maja 2022 Napisano 29 Maja 2022 W ciągu dalszym nasza decyzja pozostaje niezmienna, patrząc na historię kar, apelację odrzucam. 1
Rekomendowane odpowiedzi