TheSiven Napisano 7 Maja 2022 Napisano 7 Maja 2022 (edytowane) Nick: TheSiven Nick osoby nakładającej kare: Kamilosław Powód nałożenia kary: obraza administracji Krótki opis sytuacji: jakieś dwa miesiące temu miałem dostać ub na serwerze lecz po odbyciu kary i wejściu na serwer wyskoczył mi taki komunikat bana miałem mieć do 29-03-2022 Dowody: Coś od siebie: dostane tego ub bo to nie moja wina a po rozmowie z kamilosławem prawdopodobnie jest to spowodowane zmiennym ip Edytowane 7 Maja 2022 przez TheSiven 9
DragonuS Napisano 7 Maja 2022 Napisano 7 Maja 2022 Faktycznie coś tu jest nie tak, ban został zdjęty, @TheSivenSprawdź czy możesz wejść na serwer.
TheSiven Napisano 7 Maja 2022 Autor Napisano 7 Maja 2022 (edytowane) no kurcze teraz to tak po 2 miesiącach się doczekałem xD dzięki Edytowane 7 Maja 2022 przez TheSiven
Rekomendowane odpowiedzi