Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Blomyx

Nick osoby nakładającej kare:VealtY.

Powód nałożenia kary: jazda pod prąd 

Krótki opis sytuacji: jadąc ciężarówką na kurierze w momencie wyjazdu z bazy przyjechał ten oto gracz jadąc swoim pasem nagle zostały odebrane mi uprawnienia a powód był taki jak powyżej

Dowody: mój kolega był przy tym zajściu nick kolegi ZieLu to potwierdzi 

Coś od siebie: liczę na zdjęcie kary i zwrot uprawnieni.

Napisano

Po 1 jak już się bierzesz za pisanie skargi to może byś sprawdził nick moderatora... Po 2 ogłaszałem kilkukrotnie, że osoby niestosujące się do poleceń dotyczących wjazdu i wyjazdu do starej bazy kuriera tracą swe uprawnienia. Podczas tego wyjazdu upominałem cię, żebyś nie wyjeżdżał i nie nawróciłeś się, więc uprawnienia zostały zabrane.

  • Like 1
Napisano

+1 velty, nie tylko ww. moderator zabierał prawka za nieprawidłowy ruch na starej lokacji kuriera, ogłoszenia o takim procederze były pisane na globalu praktycznie codziennie od czwartku/piątku minionego tygodnia i konsekwentnie tego pilnowalismy, większość się nawróciła 

  • Like 1
  • VeltY. zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...