Repufi_PL Napisano 1 Maja 2022 Napisano 1 Maja 2022 Data i godzina zdarzenia: 01.05.2022 godz 23:00 Nick oskarżającego: Repufi_PL Nick oskarżonego:Dawid777 Powód napisania skargi: sprzedawalem mu ziona clasica i zamiast 40k wpisał 4k i sie odrazu wylogował , oszukał mnie Dowody w postaci logów lub screenshotów: 2
Repufi_PL Napisano 1 Maja 2022 Autor Napisano 1 Maja 2022 Za pomocą @Norcio_PL odzyskałem pojazd . Ale apeluje zeby gracz dostał surowego bana 3 1
Administrator NyKo Napisano 2 Maja 2022 Administrator Napisano 2 Maja 2022 Sprawa została wyjaśniona. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi