SajmonGra Napisano 1 Maja 2022 Napisano 1 Maja 2022 Data i godzina zdarzenia: 01.05.2022 19:30 Nick oskarżającego: SajmonGra Nick oskarżonego: @Matix Powód napisania skargi: Bugowanie DM DM.mp4 1 6 2
skenyy Napisano 1 Maja 2022 Napisano 1 Maja 2022 aż tak cię to boli, że chłopek cię szturchnął? Smutne 3
Matix Napisano 1 Maja 2022 Napisano 1 Maja 2022 Witam otóż zainstała sytuacja przedstawia mojego reconnecta nie miałem na celu zbugowanie tego dma, robiłem reconnect poprzez F1 i direct connect i uderzyłem w tym momencie, nie byłem świadomy że "buguje dm" 3
Norcio_PL Napisano 1 Maja 2022 Napisano 1 Maja 2022 @SajmonGra Po pierwsze skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana, po drugie zbugowanie DM'a może być niecelowe gdy za szybko klikniemy myszką w menu pod F1, jeśli oskarżony gracz bił celowo dalej wstaw nagranie przedstawiające to. Skargę odrzucam oraz przenoszę do archiwum. 2 1
Rekomendowane odpowiedzi