Skocz do zawartości

Skarga na Matix


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 01.05.2022 19:30

Nick oskarżającego: SajmonGra

Nick oskarżonego: @Matix

Powód napisania skargi: Bugowanie DM

  • Like 1
  • Haha 6
  • Jestem za 2
Napisano

aż tak cię to boli, że chłopek cię szturchnął? Smutne

  • Jestem za 3
Napisano

Witam otóż zainstała sytuacja  przedstawia mojego reconnecta nie miałem na celu zbugowanie tego dma, robiłem reconnect poprzez F1 i direct connect i uderzyłem w tym momencie, nie byłem świadomy że "buguje dm" 

  • Like 3
Napisano

@SajmonGra Po pierwsze skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana, po drugie zbugowanie DM'a może być niecelowe gdy za szybko klikniemy myszką w menu pod F1, jeśli oskarżony gracz bił celowo dalej wstaw nagranie przedstawiające to.
Skargę odrzucam oraz przenoszę do archiwum.

  • Like 2
  • Jestem przeciw 1
  • Norcio_PL zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...