dzulek Napisano 23 Kwietnia 2019 Napisano 23 Kwietnia 2019 Wchodzę na serwer i nie wyświetla mi się ekran do zalogowania.
amakuzax Napisano 23 Kwietnia 2019 Napisano 23 Kwietnia 2019 4 godziny temu, dzulek napisał: Wchodzę na serwer i nie wyświetla mi się ekran do zalogowania. Spróbuj wyłączyć windowa firewall potem reinstall rage:mp
DragonuS Napisano 7 Lutego 2020 Napisano 7 Lutego 2020 Przestarzały temat zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi