Piw3lek Napisano 30 Kwietnia 2022 Napisano 30 Kwietnia 2022 Nick: Piw3lek Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Liczne kary, brak poprawy. Krótki opis sytuacji: Byłem graczem, który z wzajemnością nie lubił starego zarządu LSPD. Niestety byłem dla nich dosyć upierdliwy i zasłużyłem na karę. Dowody: Brak. Coś od siebie: Po długim czasie od września 2021r. przemyślałem swoje zachowanie i bardzo chcę wrócić na serwer. Wiem, mam bogatą historię kar i ostrzeżeń, jednak po tak długim okresie czasu zmieniłem się. Teraz mam ochotę na spokojną grę ze znajomymi, zarabianie pieniędzy i kontynuowanie zbierania mojego szrotu. Bardzo przepraszam za wszystkie moje błędy, obiecuję poprawę i zgadzam się na wszelkie dodatkowe kary w postaci prac społecznych, czy innych. Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam administrację 6 1
DragonuS Napisano 4 Maja 2022 Napisano 4 Maja 2022 Patrząc na historię kar, możemy zdjąć bana tylko i wyłącznie pod warunkiem: Status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy Blokada handlu na miesiąc Prace społeczne: 100k przez miesiąc na Holownikach System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji) Potraktuj to jako ostatnią szansę, czy akceptujesz powyższe warunki? 1
Piw3lek Napisano 4 Maja 2022 Autor Napisano 4 Maja 2022 Nie spodziewałem się, że ten dzień nastąpi. Oczywiście, że zgadzam się na warunki. 1
DragonuS Napisano 5 Maja 2022 Napisano 5 Maja 2022 15 godzin temu, Piw3lek napisał: Nie spodziewałem się, że ten dzień nastąpi. Oczywiście, że zgadzam się na warunki. Kara zdjęta oszust nałożony, masz czas odpracować wyznaczoną kwotę do 5 czerwca 2022.
Rekomendowane odpowiedzi