Skocz do zawartości

Prośba o odbanowanie Na Serwerze .


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Sajmonnnek

Nick osoby nakładającej kare:NyKo

Powód nałożenia kary: obraza administracji 

Krótki opis sytuacji:  niestety obraziłem SModeratora ponieważ dał mi prawko 3 dni ,niestety nieumyślnie ...

Dowody: nie posiadam 

Coś od siebie: Apeluję o zdjęcie kary ponieważ nudno troche bez serwerka i pykania z ziomkami , Myśle ,że swoje odczekałem (45 Dni ) i Może po takim czasie da się Coś zrobić , Sorki jeszcze raz , Pozdrawiam administrację Fivelife. 

  • Haha 1
  • 2 tygodnie później...
Napisano

Minęło już sporo czasu od bana, mamy nadzieję że sytuacja już więcej się nie powtórzy, kara zostaje zdjęta, możesz wrócić do gry.

Temat zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...