Sajmonnnek Napisano 18 Kwietnia 2022 Napisano 18 Kwietnia 2022 Nick: Sajmonnnek Nick osoby nakładającej kare:NyKo Powód nałożenia kary: obraza administracji Krótki opis sytuacji: niestety obraziłem SModeratora ponieważ dał mi prawko 3 dni ,niestety nieumyślnie ... Dowody: nie posiadam Coś od siebie: Apeluję o zdjęcie kary ponieważ nudno troche bez serwerka i pykania z ziomkami , Myśle ,że swoje odczekałem (45 Dni ) i Może po takim czasie da się Coś zrobić , Sorki jeszcze raz , Pozdrawiam administrację Fivelife. 1
DragonuS Napisano 30 Kwietnia 2022 Napisano 30 Kwietnia 2022 Minęło już sporo czasu od bana, mamy nadzieję że sytuacja już więcej się nie powtórzy, kara zostaje zdjęta, możesz wrócić do gry. Temat zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi