Skocz do zawartości

Gumi zbanowany przez Proklina


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  Gumi

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary:  Handel mapą jajec (nieprawda)

Krótki opis sytuacji:  Wrzuciłem post o handlu mapą jajec, o 9 (spałem) napisal do mnie Herwi abym to usunął. Status usunięty, wiadomosc na discordzie zgubiona w tysiącu innych, żadna transakcja nie doszła do skutku ale z forum postu usunąć się nie da, więc napisałem do Herwiego aby post ten usunął, jednak go nie ma.

Dowody: Rozmowa z Herwim (moja wiadomość wysłana o 16:55, bana dostałęm o 17:22, pół godziny po fakcie) https://gyazo.com/13f899f5b97f73a9e4d627262cb32aae 
Dowód na to, że nie mogę usunąć posta (tylko edytować, cytować, cytować wielokrotnie) 5037f94289c85b7dad545455125f07b2.png

Coś od siebie:  Idiotyczny ban wynikający z braku komunikacji między członkami ekipy. Żadna transakcja nie doszła do skutku, ban nie powinien mieć miejsca. Cała ta kara to pomyłka i liczę na usunięcie jej z moich logów. Swój błąd zrozumiałem (wiadomość do Herwiego) i podjąłem wszelkie starania aby usunąć moje reklamy. Do tego żadna transakcja nie doszła do skutku. Ostatni raz na serwerze byłem między 16:58 a 17:22 i nie handlowałem z nikim. Uważam to za głupią pomyłkę.

Szybki edit: na przyszłość dodajcie opcję usuwania postów żeby coś takiego nie miało miejsca. 

Edytowane przez Gumi
Napisano
17 godzin temu, Gumi napisał:

Nick:  Gumi

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary:  Handel mapą jajec (nieprawda)

Krótki opis sytuacji:  Wrzuciłem post o handlu mapą jajec, o 9 (spałem) napisal do mnie Herwi abym to usunął. Status usunięty, wiadomosc na discordzie zgubiona w tysiącu innych, żadna transakcja nie doszła do skutku ale z forum postu usunąć się nie da, więc napisałem do Herwiego aby post ten usunął, jednak go nie ma.

Dowody: Rozmowa z Herwim (moja wiadomość wysłana o 16:55, bana dostałęm o 17:22, pół godziny po fakcie) https://gyazo.com/13f899f5b97f73a9e4d627262cb32aae 
Dowód na to, że nie mogę usunąć posta (tylko edytować, cytować, cytować wielokrotnie) 5037f94289c85b7dad545455125f07b2.png

Coś od siebie:  Idiotyczny ban wynikający z braku komunikacji między członkami ekipy. Żadna transakcja nie doszła do skutku, ban nie powinien mieć miejsca. Cała ta kara to pomyłka i liczę na usunięcie jej z moich logów. Swój błąd zrozumiałem (wiadomość do Herwiego) i podjąłem wszelkie starania aby usunąć moje reklamy. Do tego żadna transakcja nie doszła do skutku. Ostatni raz na serwerze byłem między 16:58 a 17:22 i nie handlowałem z nikim. Uważam to za głupią pomyłkę.

Szybki edit: na przyszłość dodajcie opcję usuwania postów żeby coś takiego nie miało miejsca. 

Chyba widzialem rano pozniej niz 9 jak pisal ze nie chce handlowac czy cos w tym stylu

  • Developer/owner
Napisano

Udostępniając mapę znajdziek (zwłaszcza zanim zostały zajęte trzy pierwsze miejsca) sprawiasz, że walka o te nagrody staje się nieuczciwa. Jawnie chciałeś zaszkodzić i wpłynąć na przebieg eventu przez nas organizowanego. Ban jak najbardziej uważam za nie "idiotyczny" i na miejscu.

Dodatkowo arogancja z jaką napisałeś apelację nawet w najmniejszym stopniu nie stawia Cię w lepszym świetle.

Apelacja zostaje odrzucona, myślę, że ten tydzień przerwy da Ci chwile czasu na przemyślenia co zrobiłeś źle i czy kara jest błędem.

  • VeltY. zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...