Krzychuu56 Napisano 22 Kwietnia 2019 Napisano 22 Kwietnia 2019 Nick: Krzychuu56 Nick osoby nakładającej kare: Chemik Powód nałożenia kary: Wyjazd pod prąd z kurierki Krótki opis sytuacji: Odebrałem auto kuriera po czym załadowałem paczki i wyjezdzalem. Po chwili straciłem uprawnienia C za wyjazd pod prąd. Wczoraj ktoś z supportu albo moderacji na chacie pisał coś w stylu że nie ma jeszcze dokładnie ustalonych zasad i po odebraniu auta i paczek trzeba wyjezdzac pod prąd a za kolejnymi razami przejezdzac zgodnie z kierunkiem ruchu. Nawet nie widze za bardzo mozliwosci prosto po odebraniu auta wyjechac zgodnie z kierunkiem skoro punkt jest tak umieszczony i auta spawnują sie w kierunku pod prąd. Uważam że nie powinienem stracić prawa jazdy ponieważ nie dostałem jeszcze ani 1 warna za takie coś. Gdy zaczalem pisać na chacie ze nie powinienem stracic prawka itp Chemik napisał żebym zrobił prawko jeszcze raz. Dowody: Mam tylko film gdzie pisze na chacie bo geforce expirence nie nagrało wiecej do tyłu Coś od siebie: Liczę na chociaż odzyskanie prawka albo oddanie mi 600$ na zrobienie go ponieważ uważam że nie słusznie je straciłem. Pozdrawiam Krzychuu56.
Krzychuu56 Napisano 22 Kwietnia 2019 Autor Napisano 22 Kwietnia 2019 (edytowane) Nie wiem o co chodzi i wtf ale prawko chyba wróciło do mnie xD. Pojechalem na egzamin i sie okazalo ze jednak mam juz a dopiero stracilem. Więc temat zamknięty Chemik pisze że dopytał jak to działa i odzyskałem. Edytowane 22 Kwietnia 2019 przez Krzychuu56
Chemik Napisano 22 Kwietnia 2019 Napisano 22 Kwietnia 2019 Do zamknięcia, temat rozwiązany już na sewerze. @lock
Rekomendowane odpowiedzi