Tranquila Napisano 16 Marca 2022 Napisano 16 Marca 2022 Mam problem dotyczący wsiadania do pojazdów, do gry używam pada od Xboxa i gdy klikam przycisk Y przy jakimkolwiek pojeździe nic się nie dzieje, muszę używać klawisza F na klawiaturze co staje się dosyć męczące. Wysiadanie natomiast działa bez problemów.
limfao Napisano 16 Marca 2022 Napisano 16 Marca 2022 zbinduj sobie w jakims programie do pada ten Y na przycisk "f" na klawiaturze i po problemie ..
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 W dniu 16.03.2022 o 07:41, Tranquila napisał: Mam problem dotyczący wsiadania do pojazdów, do gry używam pada od Xboxa i gdy klikam przycisk Y przy jakimkolwiek pojeździe nic się nie dzieje, muszę używać klawisza F na klawiaturze co staje się dosyć męczące. Wysiadanie natomiast działa bez problemów. I jak tam poradziłeś sobie ?
Arrow Napisano 23 Listopada 2022 Napisano 23 Listopada 2022 Z powodu braku odpowiedzi przez 7 dni. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi