Skocz do zawartości

Problem z wsiadaniem do pojazdów


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Mam problem dotyczący wsiadania do pojazdów, do gry używam pada od Xboxa i gdy klikam przycisk Y przy jakimkolwiek pojeździe nic się nie dzieje, muszę używać klawisza F na klawiaturze co staje się dosyć męczące. Wysiadanie natomiast działa bez problemów. 

Napisano

zbinduj sobie w jakims programie do pada ten Y na przycisk "f" na klawiaturze i po problemie ..

  • 8 miesięcy temu...
Napisano
W dniu 16.03.2022 o 07:41, Tranquila napisał:

Mam problem dotyczący wsiadania do pojazdów, do gry używam pada od Xboxa i gdy klikam przycisk Y przy jakimkolwiek pojeździe nic się nie dzieje, muszę używać klawisza F na klawiaturze co staje się dosyć męczące. Wysiadanie natomiast działa bez problemów. 

I jak tam poradziłeś sobie ?

Napisano

Z powodu braku odpowiedzi przez 7 dni.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...