MR_KozaK_ Napisano 15 Marca 2022 Napisano 15 Marca 2022 Nick: MR_KozaK_ Nick osoby nakładającej kare: NyKo Powód nałożenia kary: Obraza administracji. Krótki opis sytuacji: Przez ciężkie sprawy w moim życiu trochę mnie poniosło i obraziłem NyKo. Dowody: Brak. Coś od siebie: Chciałem po prostu przeprosić jeśli apelacja zostanie odrzucona to po prostu poczekam na koniec bana szczerze chciałem tylko przeprosić za tamtą sytuacje NyKo że mnie trochę za bardzo poniosło.
_WirluS_ Napisano 30 Kwietnia 2022 Napisano 30 Kwietnia 2022 Kara została zdjęta miejmy nadzieje, że takie sytuacje nie będą się już powtarzały.
Rekomendowane odpowiedzi