Skocz do zawartości

Skarga na szaniteku


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 13.03.2022

Nick oskarżającego: Ciulala02

Nick oskarżonego: @szaniteku

Powód napisania skargi: Celowe Utrudnianie Rozgrywki,

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

Ten gracz celowo utrudnia grę mi a także wszystkim graczom którzy sadzą na serwerze. Dużo ludzi mogło by się wypowiedzieć z tej sprawie ale mogę powiedzieć żebyście sprawdzili historie zgłaszania sadzonek u tego gracza. Jak mi się udało napisać do niego na DC to dostałem takie wiadomości, które mówią same za siebie. Celowo utrudnia grę całemu community które sadzi i jego wymówka jest 'lece po bana'. Ciągle bierze rower bądź samochód i siedzi w okolicy czekając aż ktoś posadzi. Kręci się jak smród po gaciach, postawiłem tylko jedną sadzonkę to już telefon wyjął xD widać na ss poniżej 
Sprawdźcie historie zgłaszania plantacji tego gracza bo każdemu uprzykrza życie


unknown.pngimage.png.2679ef6b94c175ff86dd3c4bf2707c1b.pngunknown.pngimage.png.e550c433193fb1a92a386a22efb95e7e.pngimage.thumb.png.8cfb2dc06c2b598e4dd8873f36e670e8.png

  • Like 2
  • Confused 1
  • Jestem za 8
  • Administrator
Napisano

@szaniteku został zbanowany na 2 lata za utrudnianie gry oraz dalsze prowadzenie wojny z serwerem.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Jestem przeciw 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...