MisiekMikke Napisano 13 Marca 2022 Napisano 13 Marca 2022 Nick:MisiekMikke Nick osoby nakładającej kare: @Norcio_PL Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: Poprostu wyzywałem się z znajomym dla jaj na localu i pan szaniteku to podpiąl jakbym jego obrażał Dowody: Ponieważ dostałem skargę od szaniteku a to powinna zglosić osoba wyzywana np. przezemnię a nie osoba trzecia. Coś od siebie: chciałbym unmute na czat ponieważ uważam ze dostałem toksyczność tak naprawdę za nic. 6
_WirluS_ Napisano 30 Kwietnia 2022 Napisano 30 Kwietnia 2022 Kara minęła zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi