Skocz do zawartości

Apelacja od kar Toksycznosci.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:MisiekMikke

Nick osoby nakładającej kare: @Norcio_PL

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: Poprostu wyzywałem się z znajomym dla jaj na localu i pan szaniteku to podpiąl jakbym jego obrażał 

Dowody: 

 Ponieważ dostałem skargę od szaniteku a to powinna zglosić osoba wyzywana np. przezemnię a nie osoba trzecia.

Coś od siebie: chciałbym unmute na czat ponieważ uważam ze dostałem toksyczność tak naprawdę za nic.

  • Haha 6
  • 1 miesiąc temu...
Napisano

Kara minęła zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...