Skocz do zawartości

Skarga na Malinowski997 oraz Woojtass558


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 05.03.2022 w okolicach 22-23 oraz dzisiaj (07.03.2022) o godzinach Wieczornych oraz Południowych 

Nick oskarżającego: Ciulala02

Nick oskarżonego: Malinowski997 oraz Woojtass558

Powód napisania skargi: Celowe Utrudnianie Rozgrywki, szantaż

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

Chciałbym zgłosić @Malinowski997oraz @Woojtass558za celowe utrudnianie rozgrywki moim znajomym a jakże i mi. Problem polega w tym że ta dwójka graczy celowo podjeżdżała pod jedną z naszej posiadłości pod którą sadziliśmy marihuanę i masowo zgłaszali nam plantację. Gdyby to było raz to bym jeszcze zrozumiał aczkolwiek TA dwójka graczy non stop krąży obok naszej bazy czekając aż ktoś postawi sadzonki, po czym widać po screenach poniżej.  Udało mi się dorwać i zapytać ich, czemu specjalnie zgłaszają, po czym odpowiedzi są uwiecznione na screenach poniżej.
Gracze nie ukrywają się i wręcz robią z siebie pośmiewisko pisząc na czacie globalnym 'witamy to my kabelki, prosze na was uważac' które również jest na ss poniżej. nr.6
Na dowodzie nr.7 widać jak gracze mają 'wyrąbane' na tą całą sytuacje,
Na dowodzie nr.8 gracz oznajmia że nie parkują pod naszą baza aczkolwiek ss z dowodów 1, 2, 3 oraz 4 sugerują inaczej
Dowód nr.9 nie powiem odbieram troszkę jako próba szantażu gdyż Malinowski997 mi napisał na czacie lokalnym ze jak nie chce sojuszu to będą zgłaszać dalej.
Na filmie widać jak ta dwójka graczy mimo blokad ze strony moich znajomych, wparowuję na bazę przejeżdżając obok zeskakując idealnie na środek mojej prywatnej posiadłości. Na posiadłości były sadzonki które w mgnieniu oka zostały zgłoszone. W dniu dzisiejszym ta dwójka graczy notorycznie i specjalnie zgłosiła gracza Fabian2051 w godzinach południowych oraz godzinach wieczornych, które LSPD bądź administracja miałaby opcje do sprawdzenia przez logi.

Znając historie Malinowskiego997 na serwerze która nie jest zbyt różowa pamiętam kiedy już kiedyś ten gracz dostał bana podajże za coś podobnego ale jak widać człowiek się nie uczy. Przez cały dzień dnia (07.03.2022) zgłosili nas dwa razy w jeden dzień oraz w dniu 05.03.2022 zgłosili nas jeszcze raz co mogą to potwierdzić logi albo raport LSPD. Gram tutaj żeby sobie wychillować ze znajomymi po pracy ale jak każdy dzień ma tak wyglądać to trochę mi się nie widzi. Tego samego dnia ta dwójka graczy dostała warna za VDM które pozbawiło ich prawa jazdy na kat.B, wystarczyło im poczekać do końca kary żeby zrobić prawo jazdy na nowo i powtórzyć tą całą akcję na nowo.

https://imgur.com/a/9735RGw   Dowód1- Kampienie na górze Chilliad
https://imgur.com/a/D65jdi1      Dowód2- Kampienie na górze Chilliad
https://imgur.com/a/bPSNgG4   Dowód3- Kampienie w okolicach Grapeseed
https://imgur.com/a/kI1Jpl0         Dowód4- Kampienie na górze Chilliad
https://imgur.com/a/eTKTMsd      Dowód5- 'Dlaczego zgłaszacie?'
https://imgur.com/a/jPrlrns            Dowód6- Komunikat na czacie globalnym
https://imgur.com/a/Fmf1E1p         Dowód7- jak to wygląda z ich strony
https://imgur.com/a/plReaHA         Dowód8-
https://imgur.com/a/IIzc1EK            Dowód9-
https://youtu.be/nuBNTJ-15cY       Film1

  • Jestem za 35
  • Jestem przeciw 2
Napisano

Chciałbym się odnieść do tego , więc tak rozpoczęło się od tego że zgłosiliśmy plantację waszą 1 raz tak to prawda lecz to jest dozwolone w grze i że raz zrobiliśmy to nic z tego nie wynika , to że stoimy oddaleni od waszej bazy i nic nie robimy to też nic nie oznacza , masz problem do tego że stoimy gdzieś na górach autem i boisz się że zgłosimy za chwilę , wczoraj nas taranowaliscie co chwilę jak jechaliśmy autostradą tylko i nie mieliśmy celów by was zgłosić lecz nie dawaliście spokoju po 1 zgłoszeniu wtargneliscie na nas jakbyśmy to robili już z 50 razy , kolega podeślę nagrania bo nagrał to też będzie jako nasz dowód do tego co wy robiliście bez przyczyny , uprawiacie nielegalną plantację więc możecie się liczyć z tym że ktoś was zgłosi , jest taka opcja w grze tak ? I jest to dodane do rozgrywki , to co piszesz że stoimy pod waszą bazą jest nie prawdą a jeśli to prawda pokaż dowody że tam stoimy , wjechaliśmy tak wczoraj na tym nagraniu widać ale to było spowodowane tym co wy zrobiliście.Była to pojedyncza sytuacja a ty to ująłeś jakby to się działo 30 dzień z rzędu . 

  • Haha 3
  • Confused 2
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 4
Napisano

Chłopie jakbyś pranie przekręcał jak swoją wersje zdarzenia to nie musiałbyś ich suszyć.
Dnia 05.03.2022 grupowo sobie siedzieliśmy na mojej posiadłości, nie robiąc/wkurzając nikogo na serwerze, nagle patrzymy i ktoś perfidnie jedzie na moją posiadłość. Standardowo podjechałem i się spytałem 'W czym mogę pomóc?', po czym po prostu wjechałeś na środek mojej działki, zaparkowałeś swoim zapyziałym Lostem na ręcznym i zgłosiłeś, jeszcze żeby dodać wisienkę na tort to tylko mi odpisałeś 'Smacznego'.
Już jak Szafran nam zlikwidował całą plantację to siedziałeś obok i się śmiałeś, i tak jak na dowodach widać spytałem się ciebie .czemu zgłaszasz?', po czym obydwaj odpisaliście że to wasza praca i ktoś ją musi robić.
Późniejszego wieczoru wraz ze znajomą robiłem zadanie dzienne na Sadowniku i zaczęliście nas taranować, z czego zostaliście pozbawieni prawa jazdy przez Nyko za VDM. Ta kara oznaczała że nie mogliście zrobić ponownie prawa jazdy na kategorie B gdyż mieliście blokadę na 24h.   
To było widać że bez prawka to nawet nie wchodziliście na serwer przez cały dzień 06.03.2022 aczkolwiek na następny dzień kiedy kara wam minęła to od razu podbiliście i zgłosili nie raz, a dwa razy. Historie z notorycznym utrudnianiem rozgrywki masz bogatą, dużo ludzi wie co się działo kiedy chciałeś dołączyć do LSPD, więc nie zgłosiłeś nas '1 raz' jak piszesz na górze tylko 3 razy,  o innych razach już nie wspominam kiedy podobne sytuacje działy się Września 2021 roku przy latarni ;] niestety dowody z tego okresu są zbyt stare więc nic o tym nawet nie będę wspominał.

Nic już nie musisz pisać chłopie bo tylko się pogrążasz ale musze przyznać że patrząc na twój styl gry to idealnie sobie dobrałeś nick. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Jestem za 2
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Tak jak już kolega wyżej pisał, wysyłam filmik na którym widać jak nas taranujecie i utrudniacie gre bez powodu 


 

  • Confused 2
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 3
Napisano (edytowane)

Ten film nic mi nie przedstawia,  widać jak ciebie ludzie taranują, to ma ciebie usprawiedliwić od utrudniania mojej gry?

 

Edytowane przez Ciulala02
  • Like 1
Napisano (edytowane)

Chciałbym dodać że Dnia 13.03.2022 zostałem po północy zostałem ponownie zgłoszony przez pewnego gracza, mam niesamowite uczucie że to była sprawka  jednego z tej dwójki. Jakby była możliwość to prosiłbym o sprawdzenie logów serwera bądź raport LSPD czy to nie była jedna z tej dwójki. Na komendzie jak funkcjonariusz mi przedstawiał kare to na poczekalni komendy stał i czekał sobie gracz @Woojtass558także mam gigantyczne przeczucie że to był albo ten gracz którego wymieniłem przed chwilą albo @Malinowski997. Dam sobie rękę odciąć że to był jeden z nich

Cios poniżej pasa panowie, pierw płaczecie na lokalu że 'przepraszacie i to się już nie powtórzy' a teraz takie coś odwalacie,
W sumie git, pogrążacie się dalej, róbcie tak dalej

 

Edytowane przez Ciulala02
  • Jestem za 4
  • Jestem przeciw 1
Napisano

To już Piąte zgłoszenie 🤡

  • Jestem za 4
Napisano

A ja chciałbym się odnieść do tego, że zgłaszanie na tym serwerze jest dozwolone więc nie wiem w czym widzisz problem, nie jesteśmy jedyną dwójką która zgłasza 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Jestem przeciw 3
Napisano

Chłopie już notorycznie mnie 5 raz wasze duo zgłasza, wchodzisz na serwer i od razu przyjeżdżasz pod moją posiadłość i wzywasz policję, ty nie widzisz w tym nic złego? 

  • Jestem za 2
Napisano

Kolego nie wchodzimy na serwer tylko po to żeby zgłaszać , gramy też normalnie nawet obecnie i nie wmawiaj mi takich rzeczy , że zgłaszamy notorycznie .

Napisano

no tak zapomniałem że za każdym razem jak wchodzisz na serwer i zaglądasz do mojej posesji czy nie ma sadzonek+potem je zgłaszasz to nie jest notoryczne 🤡
kampisz albo pod bazą albo na górze nad bazą jak w sumie widać na zdjęciach.

  • Jestem za 3
  • 3 miesiące temu...
Napisano

@Malinowski997 oraz @Woojtass558 tym razem dostają ostrzeżenie, jeżeli w przyszłości pojawi się skarga, że znowu specjalnie zgłaszają sadzonki zostaną zbanowani za celowe utrudnianie gry.

  • Thanks 4
  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...