ciuuX Napisano 7 Marca 2022 Napisano 7 Marca 2022 Nick: ciuuX Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: obraza administracji Krótki opis sytuacji: po tym jak proklin dal 100% premi na magazyniera wszyscy napisali xd a ja napiselm "beka z cb proklin" Dowody: Coś od siebie: przepraszam cie proklin nie chcialem cie urazic jest mi bardzo przykro i chce dalej grac na tym wspanialym serverze
Developer/owner proklin Napisano 10 Marca 2022 Developer/owner Napisano 10 Marca 2022 Ta kara i tak jest niższa niż przewiduje taryfikator. Musisz odczekać 14 dni, wcześniej nie wrócisz. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi