Sajmonnnek Napisano 6 Marca 2022 Napisano 6 Marca 2022 (edytowane) Nick: Sajmonnnek Nick osoby nakładającej kare:NyKo Powód nałożenia kary: obraza administracji Krótki opis sytuacji: przyjechali ludzie na szrota aby ukrasć surfera , przejechalem ich i dostalem prawko za vdm , niestety pod wplywem emocji obrazilem osobę nakładającą karę i otrzymałem bana na ip . Dowody: nie posiadam Coś od siebie: chciał bym apelować o jedynie zdjęcie blokady na ip ponieważ dziele komputer z Bratem który również gra na fivelife i jest to nie sprawiedliwe ze przezemnie on nie moze grac . Pozdrawiam Administrację i przepraszam ;( Edytowane 6 Marca 2022 przez Sajmonnnek 4 1 2
Administrator NyKo Napisano 2 Kwietnia 2022 Administrator Napisano 2 Kwietnia 2022 Mogłeś zastanowić się i pomyśleć jakie będą z tego konsekwencje, działanie pod wpływem emocji nie jest żadnym wytłumaczeniem. Apelacje odrzucam. 3
Rekomendowane odpowiedzi