Skocz do zawartości

Prośba o odbanowanie na IP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Sajmonnnek

Nick osoby nakładającej kare:NyKo

Powód nałożenia kary: obraza administracji 

Krótki opis sytuacji: przyjechali ludzie na szrota aby ukrasć surfera , przejechalem ich i dostalem prawko za vdm , niestety pod wplywem emocji obrazilem osobę nakładającą karę i otrzymałem bana na ip .

Dowody: nie posiadam 

Coś od siebie: chciał bym apelować o jedynie zdjęcie blokady na ip ponieważ dziele komputer z Bratem który również gra na fivelife i jest to nie sprawiedliwe ze przezemnie on nie moze grac . Pozdrawiam Administrację i przepraszam ;(

Edytowane przez Sajmonnnek
  • Haha 4
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 2
  • 4 tygodnie później...
  • Administrator
Napisano

Mogłeś zastanowić się i pomyśleć jakie będą z tego konsekwencje, działanie pod wpływem emocji nie jest żadnym wytłumaczeniem.

Apelacje odrzucam.

  • Like 3
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...