Skocz do zawartości

Problem z włączeniem gry


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Siema chciałem wrócić na serwer, zainstalowałem Rage odpalam wszystko i przy próbie wejścia na serwer odpala mi się antycheat wyskakuje napis "waiting for game" w rockstarze widać że GTA ma chęci się włączyć a po chwili wszystko się wyłącza czy ktoś zna sposób na rozwiązanie problemu? Reinstallowanie Rage ani GTA nie pomógło

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Siema, mnie pomogło odznaczenie wykrywania gry jak i procesów od RageMP w RivaTunerStatistics od MSI Afterburner. Może również pomóc wyłączenie aplikacji typu Nvidia Shadow Play albo cokolwiek co się nakłada/przechwytuje obraz w aplikacji. Ta metoda pomaga w twoim problemie jak i w błędach przy starcie gry przez RageMP. To tylko mój fix który pomógł mnie.

  • 8 miesięcy temu...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...