Wusz Napisano 27 Lutego 2022 Napisano 27 Lutego 2022 Siema chciałem wrócić na serwer, zainstalowałem Rage odpalam wszystko i przy próbie wejścia na serwer odpala mi się antycheat wyskakuje napis "waiting for game" w rockstarze widać że GTA ma chęci się włączyć a po chwili wszystko się wyłącza czy ktoś zna sposób na rozwiązanie problemu? Reinstallowanie Rage ani GTA nie pomógło
Satramoh Napisano 13 Marca 2022 Napisano 13 Marca 2022 Siema, mnie pomogło odznaczenie wykrywania gry jak i procesów od RageMP w RivaTunerStatistics od MSI Afterburner. Może również pomóc wyłączenie aplikacji typu Nvidia Shadow Play albo cokolwiek co się nakłada/przechwytuje obraz w aplikacji. Ta metoda pomaga w twoim problemie jak i w błędach przy starcie gry przez RageMP. To tylko mój fix który pomógł mnie.
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi