PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 Data i godzina zdarzenia: Kupno pojazdu: 18.02.2022 21:02 wydarzenia trwały do 22.02.2022 22.00 Nick oskarżającego: PanWladek36 Nick oskarżonego: Repufi_PL Powód napisania skargi: Po wygraniu licytacji pojazdu Sultan 3.0 nie oderbal go i pomimo prob kontatku z graczem ten nie odpisywal. Po odpisaniu odpowiedzial ze ma problemy z internetem i prądem. Odpowiedzialem ze poczekam i zeby dal znac jak będzie. Dzisiaj o 11 dal znac ze jest i zebym wbil podczas gdy bylem w pracy i nie moglem wbic co jest chyba oczywisce i zrozumiale. O 17.23 odpisal ze nie dogadamy sie i bym szukal nowego kupca... Dowody w postaci logów lub screenshotów:Tutaj wyżej wspomniane problemy gracza z internetem i prądem Tutaj moment jak napisal o 11 i pomimo ze czekalem na niego dwa dni to on po 7 godzinach ma problem o to ze musial aż tyle czekac. Napisalem także by wszedl na serwer i bym mu sprzedał w tym momencie auto jesli jest aktywny lecz wypieral sie ze sie nie dogadamy i ze mu nie odpisuje gdy ten pisze by wejsc na serwer. Tutaj screenshot jak Repufi_PL wygrał licytację. 1 1
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 chwile po 22.00 dnia 22.02.2022 wiadomosc gracza Repufi_PL magicznie znikła z licytacji
Repufi_PL Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 tak jak widac ss pisalem do cb a ty nic nie odpisales
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 pisalem dwa dni, brak odzewu. O godzinie 11 jak napisalem, bylem w pracy. Istnieje zycie poza serwerem nie tylko gra. Nie mialem mozliwosci wejsc na serwer i jest to bardzo normalne i oczywiscte. Ty nie odpisywales rowniez i to pare razy w wiekszych odstepach czasowych
Repufi_PL Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 19 lutego pisalem ze bede o 22:00 , a ty napisales ok i ciebie nie było
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 (edytowane) Nie napisales nic na dc nigdzie bym wbil/gdzie jestem/lub ze jestes juz gotowy i mozesz kupic. Napisales tylko zebym poczekal bo musisz zrobic wyscig Edytowane 22 Lutego 2022 przez PanWladek36
Repufi_PL Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 ale pisalem ze o 22:00 bede a ty odpowiedziales ok , i ciebie nie było
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 + Nie dales mi nigdzie znac bym wbil/gdzie jestem/lub ze jestes juz gotowy i mozesz kupic.
Repufi_PL Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 3 minuty temu, PanWladek36 napisał: chyba nie umiesz czytac z zrozumieniem , pisze bede o 22:00 a o 20:00 nie jestem pewny , a ty napisales o ok , wbilem o 22 i czekalem na cb , poczekamy sobie na decyzje admina
Repufi_PL Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 ps , juz wczesniej miales wymowki ze chodzisz do szkoły a teraz niby do pracy , poprostu nie potrafisz sie dostować do godziny i tyle , ss ponizej ze mialem taki sam problem jak teraz
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 mam 17 lat, pracuje i mam szkołę. Obecnie mam ferie więc prace mam także na tygodniu
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 Wbijajac o "22" nie dales nawet znaku ze jestes. Po drugie twoja wypowiedz nie jest dobrze sprecyzowana mając na mysli "moze o 20 ale nie jestem pewny "
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 A to że chodzę do szkoly i pracuje to nie wymówka tylko życie
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 (edytowane) Nie potrafie sie dostowsowac do godziny ? xDD Edytowane 22 Lutego 2022 przez PanWladek36
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 Napisales jeszce : "ss ponizej ze mialem taki sam problem jak teraz " co uważam za smieszne bo ja fizycznie nie moglem wejsc i w momencie jak mialem dostep do pc i moglem wejsc na serwer napisalem do ciebie i od razu to zrobilem. A to co zrobiles ty to cos co wogole nie powinno zostac przyrównane do twojego ss.
Repufi_PL Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 Czemu nie powinno zostać przyrównane do mojego ss .tam widać że miałem taki problem z tobą żeby kupić pojazd od ciebie . Poczekamy sobie na decyzję admina
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 Szkoda ze dzien wczesniej nie odpisales ty mi na twoim wlasnym ss:
PanWladek36 Napisano 22 Lutego 2022 Autor Napisano 22 Lutego 2022 I porownanie tych dwoch sytuacji to kolosalna przepasc. Dwie inne sytuacje i wogole do siebie nie podobne ale widze ze nie ma sensu ci tego tlumaczyc bo na sile szukasz jakiegos argumentu na swoją obronę.
Repufi_PL Napisano 22 Lutego 2022 Napisano 22 Lutego 2022 To co zaznaczyłeś na moim ss napisałeś po godzinie 21 myślisz że jestem na dc 24/7 ? I tak na drugi dzień ci odpisałem o 10. to są dwie takie same sytuację . poprostu nie potrafisz się dostosować do godziny na którą masz być i tyle .
PanWladek36 Napisano 23 Lutego 2022 Autor Napisano 23 Lutego 2022 XDDDDD sam teraz zabijasz swoje wyżej wymienione argumenty. Dokladnie to samo probowalem ci wytlumaczyc "myślisz że jestem na dc 24/7 ?" odpisalem ci tez w chwili kiedy moglem i wiesz co, zaczales robic pretensje o to ze mnie nie ma. Hahaha sam sobie wlasnie wykluczyles jedyny argument ktory w twojej glowie posiadałeś. Wp
Sneezy Napisano 12 Lipca 2022 Napisano 12 Lipca 2022 W takich sytuacjach wystarczy napisać do osoby z drugą najwyższa propozycją, zachowanie słabe, ale niestety bez podstaw do kary. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi