Nastukany Napisano 21 Lutego 2022 Napisano 21 Lutego 2022 (edytowane) Sprzedam wszystko co na zdjęciach bez cen minimalnych Licytacja trwa dopóki się nie sprzeda https://imgur.com/a/Uu4JXlu Edytowane 3 Marca 2022 przez Nastukany
Jarqes Napisano 27 Lutego 2022 Napisano 27 Lutego 2022 jak masz białą koszulkę męską na ramiączkach "żonobijke" to jestem zainteresowany 1
Nastukany Napisano 28 Lutego 2022 Autor Napisano 28 Lutego 2022 W dniu 26.02.2022 o 16:11, Fejroo napisał: 1,5k za wszystkie męskie ubrania 2k i gitarka są twoje
Rekomendowane odpowiedzi