Skocz do zawartości

Skarga na Zimny, Sajmon gra i reszte osób widocznych na filmie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:21.02.2022 Godzina 21.25

Nick oskarżającego:Bad_Boy

Nick oskarżonego:Zimny,Sajmon oraz reszte osób z filmu 

Powód napisania skargi:Taranowanie, VDM, umyslne przeszkadzanie, nękanie

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

  • Haha 4
  • Jestem za 1
Napisano

Halo halo, u mnie oraz na filmiku cie nie dotknalem po prostu dostales kawałkiem barierki, wiec xD

  • Jestem za 1
Napisano

 

2 minuty temu, ZiMnYxD napisał:

Halo halo, u mnie oraz na filmiku cie nie dotknalem po prostu dostales kawałkiem barierki, wiec xD

Halo Halo, trzeba było nie jezdzic za nami od 10 minut, jak byśmy jakimś eventem byli, pomijając fakt taranowania na całej drodze i pisanych raportów na Was, zaczynasz sie tłumaczyć jak Twój kolega w poprzedniej skardze, tym razem naprawdę nie mam zamiaru nadal na to odpowiadać, poczekaj grzecznie na werdykt, przecież jesteś "bez winy" więc nie masz czego sie obawiać :o

  • Haha 1
  • Sad 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...