MisiekMikke Napisano 17 Lutego 2022 Napisano 17 Lutego 2022 Data i godzina zdarzenia:ok 20 16.02.2022 Nick oskarżającego:MisiekMikke Nick oskarżonego: @domix_bx Powód napisania skargi:Utrudnianie gry /ciągle zgłaszanie sadzonek Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1
Kamilosław Napisano 17 Lutego 2022 Napisano 17 Lutego 2022 Zgłaszanie sadzonek nie jest niczym zabronionym, natomiast zgodnie z regulaminem skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana. Z twojego opisu oraz przedstawionych dowodów nie wynika zupełnie nic konkretnego, lecz z tego co udało mi się ustalić w żadnej sytuacji nie była to twoja plantacja. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi