Kopppi Napisano 14 Lutego 2022 Napisano 14 Lutego 2022 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:14.02.2022 13:25 Nick oskarżającego: Kopppi Nick oskarżonego: R4fson Powód napisania skargi: oszukał mnie miał.dac za tulipa 21k a dał 2100 Dowody w postaci logów lub screenshotów Edytowane 14 Lutego 2022 przez Kopppi
Kopppi Napisano 14 Lutego 2022 Autor Napisano 14 Lutego 2022 Już 4 minuty temu, Baldi1331 napisał: @KopppiZastosuj się do wzoru.
Kopppi Napisano 14 Lutego 2022 Autor Napisano 14 Lutego 2022 Proszę aby ten gracz był np. Nwm jakoś zmuszony do dania 21k a nie 2100 albo jeśli nie da to ban pisze np. Bo nwm jak to jest na FIVELIFE każdy mnie na tym serwerze oszukuje daj auta nic nie warte ale to gracz R4FSON wpisał 2100 zamiast 21000 1
R4fson Napisano 15 Lutego 2022 Napisano 15 Lutego 2022 No przez niedopatrzenie kolegi wynikła taka sytuacja gdyż nie moge go przecież zmusić do zaakceptowania oferty to zrobił to świadomie , zamiast się dogadać to wolał na globalu mnie zwyzywać co skutkowało z jego mutem , zero kontaktu ze mna centralnie tylko skarga od razu
R4fson Napisano 15 Lutego 2022 Napisano 15 Lutego 2022 takze nie wiem jakim cudem twierdzi ze to oszustwo jak dwie strony musza zaakceptowac oferte
Kopppi Napisano 15 Lutego 2022 Autor Napisano 15 Lutego 2022 Nie patrzałem się wtedy kiedy dawałaś siano poprostu dałem tulipa i jak to robię zawsze akceptuj i dokonaj wymiany zawsze tak robie
Kopppi Napisano 15 Lutego 2022 Autor Napisano 15 Lutego 2022 Oddasz 17900 wyjdzie że dasz 20k a nie 21k a ja usunę skargę
Kopppi Napisano 15 Lutego 2022 Autor Napisano 15 Lutego 2022 Bo ja aut nie mam i nie gram przez to w FIVELIFE
R4fson Napisano 15 Lutego 2022 Napisano 15 Lutego 2022 No to po prostu teraz podkresiles ze sprawa wynikla z twojej nieuwagi wiec nie wiem czemu na mnie skarga
Kopppi Napisano 15 Lutego 2022 Autor Napisano 15 Lutego 2022 Dasz to siano pls bo widzę że na licytacji tulipa już go sprzedałeś 1
Kopppi Napisano 15 Lutego 2022 Autor Napisano 15 Lutego 2022 Ok ale to też twoja nieuwaga bo wpisałeś 2100 xd
Kopppi Napisano 15 Lutego 2022 Autor Napisano 15 Lutego 2022 Wtedy byłem zamyślony dobrze wiesz że myślałem czy tobie sprzedać czy wymienić i to to hyba wykorzystałeś i dałeś specjalnie 2100$ 1
Kopppi Napisano 15 Lutego 2022 Autor Napisano 15 Lutego 2022 Dasz chociaż 17900 bo to po części moja wina a po części twoją bd miał 20k a nie 21k xd
Kopppi Napisano 18 Lutego 2022 Autor Napisano 18 Lutego 2022 @R4fsondasz to siano czy nie? bo kurde już z 4 dni czekam
Kopppi Napisano 19 Lutego 2022 Autor Napisano 19 Lutego 2022 @Kamilosław ruszy się coś w tej sprawie ? To jest jawne oszustwo wpisywać 21k a potem zmienić ofertę na 2100 i żerować na czyjejś nieuwadze nie ważne że nie zwróciłem uwagi to gracze nie powinni nawet pomyśleć o oszustwie 2
_WirluS_ Napisano 4 Maja 2022 Napisano 4 Maja 2022 @R4fson Masz ostatnią szanse na zwrócenia gotówki do @Kopppi 2
_WirluS_ Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 @R4fson Został zbanowany za oszustwo finansowe 1
Rekomendowane odpowiedzi