KasperPL Napisano 20 Kwietnia 2019 Napisano 20 Kwietnia 2019 (edytowane) Witam, mam problem z logowaniem na serwer, mianowicie gdy już mam włączone GTA przez RAGE'a zarejestrowałem się, przechodzę do logowania, wpisuję nick i hasło i nic się nie dzieje, nie loguje mnie. Ktoś może pomóc, wie w czym problem? Mam taki ekran jak na przesłanym zdjęciu, klikam loguj i nic się nie dzieje Edytowane 20 Kwietnia 2019 przez KasperPL
Developer/owner proklin Napisano 20 Kwietnia 2019 Developer/owner Napisano 20 Kwietnia 2019 Masz nawet na tym screenie widoczne co się dzieje, od razu Cię wyrzuca z serwera (Connection closed). Czy próbowałeś restartować rage? Jeśli tak to czy np nie masz poblokowanych portów?
KasperPL Napisano 20 Kwietnia 2019 Autor Napisano 20 Kwietnia 2019 Dzięki za odpowiedź, reinstalowalem rage, nie pomogło, a co do tych portów to jak to sprawdzić?
KasperPL Napisano 20 Kwietnia 2019 Autor Napisano 20 Kwietnia 2019 (edytowane) temat do zamknięcia, wina dostawcy internetu Edytowane 20 Kwietnia 2019 przez KasperPL
amakuzax Napisano 23 Kwietnia 2019 Napisano 23 Kwietnia 2019 W dniu 20.04.2019 o 16:43, KasperPL napisał: temat do zamknięcia, wina dostawcy internetu Nie winny dostawca wylacz antywirus zapora ogniowa i win firewall zrodlo: https://rage.mp/forums/topic/1541-rage-mp-cant-join-server/
KasperPL Napisano 23 Kwietnia 2019 Autor Napisano 23 Kwietnia 2019 Ale jak robię sobie router z tel i udostępniam sobie internet to działa, jak mam normalnie po kablu to nie działa
amakuzax Napisano 23 Kwietnia 2019 Napisano 23 Kwietnia 2019 2 minuty temu, KasperPL napisał: Ale jak robię sobie router z tel i udostępniam sobie internet to działa, jak mam normalnie po kablu to nie działa Tak bo Windows Firewall w wiekszosci robi zablokowane aplikacje jako siec. Przyklad: Orange internet mobilny Firewall : zablokuje ten Program: Przyklad 2: Orange internet przez LAN Otwieram ten sam program XYZ Firewall: Wszystko ok kontynuluje
KasperPL Napisano 23 Kwietnia 2019 Autor Napisano 23 Kwietnia 2019 Czyli wylaczyc zaporę sieciową i spróbować?
amakuzax Napisano 23 Kwietnia 2019 Napisano 23 Kwietnia 2019 18 minut temu, KasperPL napisał: Czyli wylaczyc zaporę sieciową i spróbować? Tak tu masz poradniki: https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Jak-wylaczyc-Windows-Defender
DragonuS Napisano 1 Lutego 2020 Napisano 1 Lutego 2020 Brak dalszych odpowiedzi, temat uznaje za wyjaśniony. Zamykam i przenoszę do Archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi