Skocz do zawartości

Problem z logowaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, mam problem z logowaniem na serwer, mianowicie gdy już mam włączone GTA przez RAGE'a zarejestrowałem się, przechodzę do logowania, wpisuję nick i hasło i nic się nie dzieje, nie loguje mnie. Ktoś może pomóc, wie w czym problem?

Mam taki ekran jak na przesłanym zdjęciu, klikam loguj i nic się nie dzieje

ss do rage.png

Edytowane przez KasperPL
  • Developer/owner
Napisano

Masz nawet na tym screenie widoczne co się dzieje, od razu Cię wyrzuca z serwera (Connection closed).

Czy próbowałeś restartować rage? Jeśli tak to czy np nie masz poblokowanych portów?

Napisano

Dzięki za odpowiedź, reinstalowalem rage, nie pomogło, a co do tych portów to jak to sprawdzić?

Napisano (edytowane)

temat do zamknięcia, wina dostawcy internetu 

Edytowane przez KasperPL
Napisano

Ale jak robię sobie router z tel i udostępniam sobie internet to działa, jak mam normalnie po kablu to nie działa 

Napisano
2 minuty temu, KasperPL napisał:

Ale jak robię sobie router z tel i udostępniam sobie internet to działa, jak mam normalnie po kablu to nie działa 

Tak bo Windows Firewall w wiekszosci robi zablokowane aplikacje jako siec.

 

Przyklad:

Orange internet mobilny

 

Firewall : zablokuje ten Program:

 

Przyklad 2:

Orange internet przez LAN

Otwieram ten sam program XYZ

Firewall: Wszystko ok kontynuluje

Napisano

Czyli wylaczyc zaporę sieciową i spróbować? 

  • DragonuS zamknął ten temat
Napisano

Brak dalszych odpowiedzi, temat uznaje za wyjaśniony. Zamykam i przenoszę do Archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...