Ahrams Napisano 11 Lutego 2022 Napisano 11 Lutego 2022 Witam. Chciałbym zapytać czy mogę dostać unbana mam bana od 2-3 lat chciałbym wrócić do gry. Ban był słuszny ale myśle że 2 lata to już odpowiedni okres kary Mam nadzieje że apelacja będzie pozytywnie rozpatrzona 1
Ahrams Napisano 11 Lutego 2022 Autor Napisano 11 Lutego 2022 5 godzin temu, Ahrams napisał: Nick: Ahrams Nick osoby nakładającej kary: Nie pamiętam Powód nałożenia kary: Wulgarne słowa skierowane do LSPD Krótki opis sytuacji: Zostałem zatrzymany przez LSPD na paleto i kazano mi biec na pieszo do Los Santos siedziby LSPD Dowody: Nie posiadam ponieważ mineło już około 3 lat Coś od siebie: Byłem zdenerwowany i poniosły mnie emocje. Przepraszam więcej taka sytuacja się nie powtórzy, Chciałbym wrócić bo fajnie się grało i fajne osoby się poznawało.
Rekomendowane odpowiedzi