Skocz do zawartości

Unban


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam. Chciałbym zapytać czy mogę dostać unbana mam bana od 2-3 lat chciałbym wrócić do gry.

Ban był słuszny ale myśle że 2 lata to już odpowiedni okres kary 

Mam nadzieje że apelacja będzie pozytywnie rozpatrzona

  • Jestem za 1
Napisano
5 godzin temu, Ahrams napisał:

Nick: Ahrams

Nick osoby nakładającej kary: Nie pamiętam 

Powód nałożenia kary: Wulgarne słowa skierowane do LSPD 

Krótki opis sytuacji: Zostałem zatrzymany przez LSPD na paleto i kazano mi biec na pieszo do Los Santos siedziby LSPD

Dowody: Nie posiadam ponieważ mineło już około 3 lat

Coś od siebie: Byłem zdenerwowany i poniosły mnie emocje. Przepraszam więcej taka sytuacja się nie powtórzy, Chciałbym wrócić bo fajnie się grało i fajne osoby się poznawało.

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...