Skocz do zawartości

wywala mi się do zwykłego gta


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Jak wchodzę na serwer to mnie wywala do zwykłego GTA. co mam zrobić?

Napisano

Reinstall GT:MP oraz jezeli nie pomoze jako administrator rage:mp odpalaj

ewent:

 

  • Like 1
  • 2 tygodnie później...
Napisano

nadal odpala się normalne gta (mam gta na social club nie na steam)

Napisano
2 godziny temu, Kokos123 napisał:

nadal odpala się normalne gta (mam gta na social club nie na steam)

Reinstallowales GT:MP?

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...